Sosyal Medya

Twitter özelliği geliyor: Threads için köprüden evvel son çıkış

Bazı X (Twitter) kullanıcıları, Elon Musk’ın radikal kararları nedeniyle temmuz ayında Threads platformuna geçiş yaptı. Kullanıcıların kısa müddette ilgisini kaybettiği Threads, popüleritesini geri kazanmak için X’te yer alan Trending Topics özelliğini test etmeye başladı.

Threads, Trending Topics özelliği ile geri dönüyor

Meta’da yazılım geliştirici olarak çalışan bir kişi, kazara Threads’in ekran manzarasını paylaştı. Uygulama geliştirici Willian Max tarafından keşfedilen ekran imgesi, şirketin yeni özellikler için çalışma yürüttüğünü gözler önüne seriyor.


Threads uygulamasında test edilen Trending Topics özelliği

Threads, yeni özelliği arama çubuğuna tıklandığında gösterecek. Dizaynın test etabında olduğunu belirten analistler, son kullanıcıya farklı özellikler ile sunulabileceğini belirtti.

İlk olarak Instagram ile entegre bir formda çalışan Threads, kullanıcılara hesap silme imkanı tanımıyordu. Geçtiğimiz haftalarda yayınlanan yeni özellik ile birlikte kullanıcılar, Instagram hesaplarını etkilemeden Threads’ten ayrılabilecek.

Threads, geçtiğimiz haftalarda kullanıcıların kolay bir halde hesaplar ortası geçiş yapabileceği güncelleme yayınladı. Uygulama erişimini kolay hale getiren Meta, daha fazla şahsa ulaşabilmek için çalışmalarını hızlandırdı.

Web sürümü için de çalışma yürüten Threads takımı, kullanıcıların platformda daha fazla vakit geçirmesini sağlayacak. Kullanıcılar, Threads uygulamasında yapabildiği tüm süreçleri Web arayüzünde de gerçekleştirebilecek.

Siz Threads’in yeni özellikleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Yeni özellikler ile birlikte Threads uygulamasını kullanmaya devam edecek misiniz? Fikirlerinizi yorumlar kısmında bizlerle paylaşmayı unutmayın.

bilaldemirkr

1997 doğumlu ve 2015 den bu yana wordpress blog kurmada ileri seviye kazanmış,Kendini geliştirmeyi ve yeni şeyleri bloguna katmayı seven bir zat-ı muhterem.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu