Sosyal Medya

Toplumsal medyada “Keloğlan” olarak anılan fenomen, baltayı taşa vurdu!

Sosyal medyanın git gide daha büyük bir mecra haline gelmesiyle birlikte yüksek sayıda takipçiye sahip şahıslara “fenomen” denmeye başlandı. Bu fenomenler, daha fazla izlenme alabilmek için dikkat çeken içerikler üretmeye çalışıyor.

Son aylarda çok konuşulan fenomenlerden biri de “The Wang”. Instagram, TikTok ve YouTube platformlarında çizgi dizi karakteri Keloğlan’ı taklit ederek ünlenen “The Wang”, yeni bir içerik üretmeye çalışırken bu sefer pek de başarılı olamadı.

Metrobüs üstünde gitti, güvenlik vazifelileri yakaladı!

Aktarılan bilgilere nazaran “The Wang”, İstanbul’da bugün saat 14.00 sularında Topkapı – Şehit Mustafa Cambaz metrobüs durağındaki panele tırmanarak metrobüsün üstüne çıktı. Kimsenin fark etmemesiyle birlikte iki durak ilerleyen metrobüs, Edirnekapı durağına kadar geldi.

Metrobüs, Edirnekapı durağında hareket etmek üzereyken aracın üstündeki toplumsal medya fenomeni fark edildi ve metrobüs, güvenlik vazifelileri tarafından durduruldu. Bir mühlet güvenlik vazifelileri ile konuşan kişi, daha sonrasında indirildi.

Konuyla ilgili bilgilendirme yapan İETT (İstanbul Elektrik Tramvay ve Tünel İşletmeleri) yetkilisi, toplumsal medya fenomeninden şikayetçi olunacağını belirtti. Bu olayla birlikte reaksiyon toplayan kullanıcı, daha evvel de dikkat çeken görüntüleri ile internette gündem olmuştu.

Önümüzdeki saatlerde yeni gelişmeler muhakkak olacaktır. Pekala siz bu mevzu hakkında neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

bilaldemirkr

1997 doğumlu ve 2015 den bu yana wordpress blog kurmada ileri seviye kazanmış,Kendini geliştirmeyi ve yeni şeyleri bloguna katmayı seven bir zat-ı muhterem.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu