Sosyal Medya

TikTok fiyatlı abonelik denemelerine başlıyor

TikTok, ABD’deki kullanıcılar için aylık 4,99$’lık bir abonelik planı test etmeye başladı. Bu abonelik hizmeti, reklamsız olmasıyla dikkat çekiyor. Uygulamada yer alan yeni kodlar, TikTok’un bu yeni hizmeti esasen test ettiğini gösteriyor.

Şu an için yeni TikTok abonelik hizmetinin fiyatı aylık 4,99$ olarak belirlenmiş durumda. Hizmet, ABD dışındaki öbür pazarlara genişlediğinde fiyat değişikliği gösterebilir. TikTok abonelik hizmetinin tam eser lansmanıyla ilgili şimdi bir detay bulunmuyor. TikTok, pazara sunduğu kısa formatlı görüntülerle uygulamaların görüntülerini nasıl paylaştığını tekrar şekillendirdi. TikTok’un bu muvaffakiyetinin akabinde Facebook ve YouTube üzere birçok uygulama, ekosistemlerine kısa formatlı görüntüleri dahil etti. Uygulama, içerik oluşturucuları için bir dizi görüntü düzenleme aracı da sunuyor. Reklamsız abonelik hizmetleri sanayide epey yaygındır ve TikTok da bu alana adım atıyor.

TikTok fiyatlı abonelik denemelerine başlıyor

Uygulamadan görülen kod dışında, bahisle ilgili resmi bir TikTok duyurusu yapılmadı. TikTok’un abonelik hizmetinin ABD’deki testi, birden fazla pazar için tam bir hizmete dönüşebilir. Ayrıyeten test kademesinde olduğu için kesin fiyatlandırma, şu anki fiyattan farklı olabilir ve pazar belirlenmiş olabilir.

TikTok, yıllar içinde reklam gelirinde büyük bir artış yaşadı. İçerik oluşturucular için birçok gelir paylaşım sistemi bulunuyor, tıpkı vakitte direkt bir Canlı Abonelik özelliği de mevcut. Reklamsız kullanıcı tecrübesi hayli heyecan verici olabilir, lakin TikTok’un, kısa formatlı görüntülerin özel alanında rekabetçi kalmak için dengeyi muhafazası gerekiyor.

bilaldemirkr

1997 doğumlu ve 2015 den bu yana wordpress blog kurmada ileri seviye kazanmış,Kendini geliştirmeyi ve yeni şeyleri bloguna katmayı seven bir zat-ı muhterem.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu