Sosyal Medya

Threads beklenen özelliği kullanıma sundu! Artık Twitter düşünsün!

Threads, Twitter gibisi bir toplumsal medya platformu olarak gençler ortasında bilhassa süratli ve anlık irtibat için tanınan hale gelmişti. Instagram ile entegre bir biçimde çalışan Threads, kullanıcılara anlık görsel ve yazılı paylaşımlar yapma imkanı sunuyor. Lakin, bu çeşit platformlarda yapılan süratli paylaşımlar bazen yanılgılar içerebilir yahut ezkaza gönderilmiş olabilir. İşte bu noktada, Mark Zuckerberg’in açıkladığı yeni özellik devreye giriyor.

Zuckerberg’in duyurduğu bu özellik, Threads kullanıcılarının gönderilerini düzeltebilmelerini sağlayacak. Daha evvel yalnızca X Premium abonelerine sunulan bu özellik, Threads platformunda tüm kullanıcılara fiyatsız olarak sunulacak. Kullanıcılar, paylaştıkları gönderilerde kusurlu yahut istemedikleri içerikleri düzeltebilecekler. Gönderi düzenleme özelliği sayesinde ezkaza gönderilen iletiler, yanılgılı yazılar yahut eksik bilgiler kolay kolay düzeltilerek daha uygun irtibat kurulabilecek.

Threads beklenen özelliği kullanıma sundu! Artık Twitter düşünsün!

Zuckerberg’in açıklamasına nazaran, Threads kullanıcıları paylaşımdan sonra 5 dakika mühletle gönderilerini düzenleyebilecekler. Bu müddet içinde yapılan düzenlemeler, daha sonraki kullanıcılara daha hakikat ve eksiksiz bilgiler sunma imkanı sağlayacak.Zuckerberg’in bu bilhassa ilgili yaptığı açıklama, Meta’nın toplumsal medya platformlarına daima olarak yenilikler ve geliştirmeler getirme kararlılığını yansıtıyor.

Threads kullanıcıları için sunulan gönderi düzenleme özelliği, kullanıcı memnuniyetini artırmak ve platformun rekabetçi bir formda ilerlemesini sağlamak gayesi taşıyor. Threads kullanıcılarının bu yeni özellikten nasıl yararlanacakları ve gönderi düzenleme sürecinin nasıl işleyeceği ilerleyen günlerde daha fazla ayrıntıyla ortaya çıkacak.

bilaldemirkr

1997 doğumlu ve 2015 den bu yana wordpress blog kurmada ileri seviye kazanmış,Kendini geliştirmeyi ve yeni şeyleri bloguna katmayı seven bir zat-ı muhterem.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu