Oyunlar

Spider-Man 2 için gümbür gümbür bir fragman yayınlandı!

Insomniac Games, 20 Ekim’deki çıkışı öncesinde Spider-Man 2’nin CGI ile yapılmış “Be Greater Together” fragmanının tamamını paylaştı. Fragman sahiden mükemmel görünüyor.

Peter ve Miles’ı Venom’a karşı savaştığı Spider-Man 2 fragmanı

Aşağıda izleyebileceğiniz fragmanda hem Peter Parker hem de Miles Morales geçmişlerindeki zorlukların yanı sıra, uzaylı canavar Venom’la da karşı karşıya kalıyor.

Fragmanın başında ana kahramanlarımızdan Peter Parker şöyle diyor: “Şehir parçalanıyor. Onu kurtaracak kadar güçlü olup olmadığımı bilmiyorum.” Daha sonra öbür ana karakterimiz Miles Morales ise şöyle diyor: “Sevdiğim insanları korumak için gerekenlere sahip miyim?”

Fragmanda Morales’in görünmez olma ve elektrik yayma yeteneği ve Parker’ın Iron-Spider bacakları da dahil olmak üzere oyuncuların Spider-Man 2’de erişebilecekleri farklı güçleri de görebiliyoruz.

Tıpkı bu fragmanda ikilinin Venom’la yan yana uğraşının gösterilmesi üzere, Temmuz ayında yayınlanan bir diğer Spider-Man 2 fragmanı da hayranlara Venom’a derinlemesine bir bakış sunmuş ve nihayet gerçek kimliği konusundaki sıcak tartışmayı tahlile kavuşturmuştu.

Bazıları Harry Osborn, Avcı Kraven ya da Eddie Brock konusunda kararsız kalırken, Insomniac maskenin ardında hakikaten kimin olduğunu doğruladı.

Spider-Man 2’yi dört gözle bekleyen hayranlar, spoiler’lara karşı dikkatli olsun, çünkü oyunun muvaffakiyetim listesi sızdırıldı. Geliştirici ayrıyeten oyunu yavaşlatma özelliği de dahil olmak üzere çıkışta gelecek çok sayıda erişilebilirlik özelliğini paylaştı.

Oyunun çıkışına az bir mühlet kaldı. 20 Ekim’de PlayStation 5 için çıkış yapacak oyun muhtemelen 2 yıl kadar bir müddet içinde PC’ye de gelecektir. Siz ne düşünüyorsunuz? Niyetlerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

bilaldemirkr

1997 doğumlu ve 2015 den bu yana wordpress blog kurmada ileri seviye kazanmış,Kendini geliştirmeyi ve yeni şeyleri bloguna katmayı seven bir zat-ı muhterem.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu