Oyunlar

Şampiyonlar ligi: Xbox Game Pass ile 3.900 TL’lik oyunlar fiyatsız oluyor!

Microsoft tarafından sunulan Xbox Game Pass servisinin oyun kütüphanesi büyümeye devam ediyor. Pek çok imali tek bir abonelik ile oyunculara sunan hizmete bu ayın birinci yarısında yeni eklenecek oyunlar muhakkak oldu. Kelam konusu üretimlerin toplam bedeli ise neredeyse 3.900 TL. İşte Xbox Game Pass kütüphanesine eklenecek oyunlar…

Xbox Game Pass’e 4 oyun ekleniyor!

Bilmeyenler için Xbox Game Pass, her ay ödeyeceğiniz bir abonelik fiyatıyla yüzlerce oyuna erişim sağlamanıza imkan sağlayan bir servis. Bilhassa Türkiye üzere oyun fiyatlarının daima olarak arttığı ülkelerde yaygın halde kullanılan bu hizmet, yeni eklenen üretimlerle birlikte daha da avantajlı hale geliyor.

Xbox Game Pass kullanıcılarına önümüzdeki günlerde yeni sunulacak oyunlar belirli oldu. Buna nazaran Game Pass‘in PC sürümünde aslında olan Warhammer 40,000: Darktide, 4 Ekim‘de Cloud ve Xbox Series X/S platformları için çıkış yapacak.

Akabinde şu anda ön sipariş sürecinde olan Forza Motorsport ise 10 Ekim‘de çıkış yapacak. Xbox Store‘da 1.169 TL fiyat etiketine sahip oyun, otomobil yarışı sevenlerin beğenisine sunulacak. Öte yandan From Space ve Like A Dragon: Ishin! de Xbox Game Pass kütüphanesine önümüzdeki günlerde eklenecek.

Xbox Game Pass’e dahil olacak oyunlar şu halde sıralandı;

Oyun Platform Fiyat (Xbox Store) Tarih
Warhammer 40,000: Darktide Cloud ve Xbox Series X / S 429 TL 4 Ekim
Forza Motorsport Cloud, PC ve Xbox Series X / S 1.169 TL 10 Ekim
From Space Cloud, Console ve PC 1.399 TL 12 Ekim
Like A Dragon: Ishin! Cloud, Console ve PC 899 TL 17 Ekim

Peki sizler bu husus hakkında neler düşünüyorsunuz? Xbox Game Pass kütüphanesine yeni eklenecek oyunları nasıl buldunuz? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

bilaldemirkr

1997 doğumlu ve 2015 den bu yana wordpress blog kurmada ileri seviye kazanmış,Kendini geliştirmeyi ve yeni şeyleri bloguna katmayı seven bir zat-ı muhterem.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu