Oyunlar

Oyuncular şaşkın: Yeni Call of Duty son dakikada ertelendi!

Activision, fiyatsız battle royale oyunu Call of Duty: Warzone Mobile için beklenmedik bir duyuruda bulundu. 2023 yılında çıkacağı duyurulan ve Play Store’da kayıt süreci başlayan oyunun, global lansmanını ertelendiğini duyurdu.

Call of Duty Warzone Mobile 2024 ilkbaharına kaldı

Call of Duty: Warzone Mobile bu yılın başlarında makul ülkelerde test edilmeye başlanmıştı. Global lansmanın ise 1 Kasım tarihinde başlaması ve tüm dünyada erişilebilir olması bekleniyordu. Fakat Activision’dan gelen yeni haber, fiyatsız battle royale oyununu bekleyenleri üzdü.

Activision yaptığı açıklamada, Call of Duty: Warzone Mobile’ın 2024 yılının ilkbahar döneminde piyasaya sürüleceğini söyledi. Tekrar muhakkak bir lansman tarihi verilmediğinin altını çizmek gerekiyor.

Konuyla ilgili konuşan Activision sözcüsü, “Genel tecrübesi geliştirmeye ve oyunu geliştirmeye devam etmek için Warzone Mobile’ın dünya çapındaki lansmanını 2024’e taşımaya karar verdik” dedi. Oyuna şu anda 45 milyondan fazla kişi kayıt yaptırmış durumda.

Activision, makul bölgelerdeki testlerin akabinde Warzone Mobile’a birtakım güncellemeler sağladı. Bunlar ortasında grafik optimizasyonları, menülerde değişiklikler ve yeni çok oyunculu modların eklenmesi oldu. Ayrıyeten küresel lansmanla birlikte Warzone’daki Verdansk ve Rebirth Island haritaları oyuna eklendi.

Yeni üretim, bilgisayar ve konsol dünyasındaki Warzone’u taşınabilir aygıtlara taşıyacak. Lansman öncesinde ön kayıt yaptıranların oyun içi eşyalara sahip olacağını belirtelim.

Peki sizler bu bahis hakkında neler düşünüyorsunuz? Siz yeni oyun Call of Duty Warzone Mobile’dan neler bekliyorsunuz? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

bilaldemirkr

1997 doğumlu ve 2015 den bu yana wordpress blog kurmada ileri seviye kazanmış,Kendini geliştirmeyi ve yeni şeyleri bloguna katmayı seven bir zat-ı muhterem.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu