Sosyal Medya

Lider Fazilet, Vali Demrtaş’ı Ağırladı

Bursa Valisi Mahmut Demirtaş, Nilüfer Belediyesi’ni ziyaret ederek Lider Turgay Fazilet ve grubuyla bir ortaya geldi. Nilüfer İlçe Kaymakamı Murat Süzen’in de hazır bulunduğu ziyarette Lider Fazilet, Nilüfer hakkında bilgi verdi.

Cumhurbaşkanlığı kararnamesiyle geçtiğimiz günlerde Bursa’ya atanan Bursa Valisi Mahmut Demirtaş, Nilüfer Belediye Lideri Turgay Erdem’e iade-i ziyarette bulundu. Nilüfer İlçe Kaymakamı Murat Süzen ve Nilüfer Belediye Lider yardımcılarının da hazır bulunduğu ziyarette Nilüfer’de verilen hizmetler ele alındı. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti lisana getiren Lider Turgay Fazilet, yapılan çalışmalar hakkında bilgi vererek, ortak gayenin Bursa’ya hizmet olduğunu tabir etti. Nilüfer Belediye Lideri Turgay Erdem’e misafirperverliğinden ötürü teşekkür eden Vali Mahmut Demirtaş ise Bursa ve Nilüfer halkına daha yeterli hizmet verebilmek için gereken işbirliğinin kıymetine dikkat çekti.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

bilaldemirkr

1997 doğumlu ve 2015 den bu yana wordpress blog kurmada ileri seviye kazanmış,Kendini geliştirmeyi ve yeni şeyleri bloguna katmayı seven bir zat-ı muhterem.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu