Oyunlar

Kaçırmayın: Steam, tanınan çevrim içi oyunu fiyatsız erişime açtı!

Kullanıcı sayısı ile dünyanın en büyük dijital oyun mağazası Steam, hafta sonuna özel bir aktiflik ile oyuncuların karşısına çıktı. Bu aktiflik kapsamında tanınan bir oyun kısa müddetliğine fiyatsız erişime açıldı. İşte ayrıntılar…

Steam’de Golf With Your Friends, kısa müddetliğine ücretsiz!

Steam, tertipli olarak olmasa da birçok vakit her hafta sonu tanınan bir oyunu fiyatsız erişime açıyor. Böylece platform, oyuncuların hoş bir hafta sonu geçirmesini sağlıyor. Steam, bu hafta sonu ise boş durmadı.

Steam, en tanınan çevrim içi oyunlar ortasında yer alan Golf With Your Friends‘i kısa müddetliğine fiyatsız erişime açtı. Arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceğiniz bir oyun arıyorsanız kesinlikle değerlendirmeniz gereken bu imali 8 Ekim (Pazar) günü saat 17.00’a kadar deneyebilirsiniz. Bu mühlet sona erdiğinizde erişiminizi kaybedeceğinizi belirtelim.

Oynayanların büyük çoğunluğundan olumlu yorumlar alan Golf With Your Friends‘i bir golf oyunu olarak tanımlayabiliriz. Birbirinden güçlü ve farklı temalarda haritalara sahip olan oyunun taşınabilir versiyonu da bulunuyor ve o da epey tanınan.

Golf With Your Friends’i fiyatsız olarak oynayabilmek için şu adımları takip etmelisiniz;

  • 1. Adım: Buraya tıklayarak oyunun Steam’deki sayfasına ulaşın.
  • 2. Adım: Biraz aşağı kaydırdıktan sonra “Golf With Your Friends Oynayın” başlıklı kısımdan “Oyunu Oyna” butonuna tıklayarak indirme sürecini başlatabilirsiniz.
  • 3. Adım: İşte bu kadar! Âlâ oyunlar.

Golf With Your Friends sistem gereksinimleri

Gereksinim Minimum Tavsiye Edilen
İşletim Sistemi: Windows 7 SP1 (64-bit) or Windows 10 (64-bit) Windows 10 (64-bit)
İşlemci: Intel i3-2100 / AMD FX-6300 @3.1GHz or higher Intel i5-6600 3.3GHz / AMD FX 8350 4.0GHz
RAM: 2 GB 4 GB
Ekran Kartı: Nvidia GTX 460 / AMD Radeon 6870 / Intel HD Graphics 630 Nvidia GTX 960 4 GB VRAM / AMD R9 280 3 GB VRAM
Depolama: 4 GB kullanılabilir alan 4 GB kullanılabilir alan

Peki sizler bu mevzu hakkında neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

bilaldemirkr

1997 doğumlu ve 2015 den bu yana wordpress blog kurmada ileri seviye kazanmış,Kendini geliştirmeyi ve yeni şeyleri bloguna katmayı seven bir zat-ı muhterem.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu