Sosyal Medya

Instagram yeni özelliğini duyurdu! Çok şey değişecek!

Sosyal medyanın öncü platformlarından biri olan Instagram, kullanıcıların tecrübesini daha da zenginleştirecek yeni bir bilhassa geliyor. Instagram, kıssalar üzerinden sticker oluşturmanın akabinde artık de fotoğraf art planlarını değiştirmeyi sağlayan bir özelliği duyurdu. Bu yenilik, kullanıcılara çektikleri fotoğrafların art planlarını diledikleri üzere kişiselleştirmelerine imkan tanıyacak.

Yeni bilhassa birlikte, kullanıcılar fotoğraflarını çektikten sonra, o anın ruhuna uygun bir art plan ekleyebilecekler. Çekilen fotoğraflar için talimatlar oluşturmak mümkün olacak ve bu sayede fotoğraf art planı istenildiği üzere ayarlanabilecek. Bu, kullanıcılara yalnızca fotoğraf çekerken değil, birebir vakitte paylaşım yaparken de daha yaratıcı ve özgün içerikler oluşturma fırsatı verecek.

Instagram yeni özelliğini duyurdu!

Instagram’ın yeni özelliğiyle birlikte, kullanıcılar daha evvel düşük kalitede olan art plan değiştirme uygulamalarına gerek duymadan, kolay kolay ve süratli bir biçimde art planlarını kişiselleştirebilecekler. Platformun getirdiği bu yenilik, fotoğraf düzenleme ve paylaşım süreçlerini daha eğlenceli ve kullanıcı dostu hale getirmeyi amaçlıyor.

Bu gelişme, Instagram’ın kullanıcılarının yaratıcılığını teşvik etmeye yönelik attığı adımlardan biri olarak öne çıkıyor. Kullanıcılar artık fotoğraflarını yalnızca o anın çerçevesinde değil, tıpkı vakitte hayal güçleriyle hudutları zorlayarak özelleştirebilecekler. Instagram’ın bu cins özellikleriyle, platformun rekabetçi toplumsal medya ortamında ön plana çıkmaya devam etmesi bekleniyor.

bilaldemirkr

1997 doğumlu ve 2015 den bu yana wordpress blog kurmada ileri seviye kazanmış,Kendini geliştirmeyi ve yeni şeyleri bloguna katmayı seven bir zat-ı muhterem.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu