Oyunlar

Insomniac, Venom yan oyunu mümkünlüğü hakkında umut verici konuştu!

Insomniac Games, Marvel’s Spider-Man 2’nin akabinde Venom’u içeren bir spin-off oyununun potansiyeline değindi. Bu türlü bir projenin mümkünlüğü hakkında direkt soru sorulduğunda, kıdemli öykü direktörü Jon Paquette, hayranlardan kâfi talep gelmesi halinde bunun gerçekleşebileceğini ima etti.

Eğer Spider-Man 2’deki Venom beğenilirse, stüdyo oyun için çalışmalara başlayabilir

Paquette bir Venom spin-off’unun başarılı Miles Morales başlığıyla benzeri bir kapsamı paylaşabileceğini belirtti. Miles Morales, 2019 Spider-Man sürümüne kıyasla daha küçük ölçekli olsa da Insomniac Games için ticari bir zafer olduğunu kanıtladı.

Paquette, Insider’a verdiği bir röportajda stüdyonun yaklaşımını özetledi: “Yaptığımız şey şu: Spider-Man 2’ye odaklandık ve yapacağımız şey hayranların nasıl reaksiyon vereceğini görmek için beklemek olacak. Hayranları dinleyeceğiz ve kendimize ‘Tamam, hayranlar hakikaten ne istiyor?’ diye soracağız.”

Ancak Paquette, rastgele bir spin-off planının harekete geçmesinin biraz vakit alacağı konusunda ikazda bulundu. Insider’a, geliştirme takımıyla lansman sonrası görüşmelerin fakat “uyumaya ve tatil yapmaya” fırsat bulduktan sonra devam edeceğini bildirdi. Yaklaşan tatil dönemi göz önüne alındığında, bu görüşmenin bir müddet ertelenebileceğini söylemek yanlış olmaz.

Şu anda Insomniac Games Spider-Man 2 için çıkış sonrası dayanak sağlamakla meşgul. Stüdyonun hayran geri bildirimleriyle etkileşime girme ve potansiyel yan içerik için isteklerini ölçme taahhüdü, işbirlikçi bir yaklaşımı yansıtıyor ve gelecekteki projelerin hakikaten de özel hayran kitlesinin isteklerinden etkilenebileceğini gösteriyor.

2018 Spider-Man oyunundan 1 sene sonra gelen Miles Morales üzere 2023’te çıkan Spider-Man 2’nin akabinde bir Venom oyunu gelmesini ister miydiniz? Fikirlerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

bilaldemirkr

1997 doğumlu ve 2015 den bu yana wordpress blog kurmada ileri seviye kazanmış,Kendini geliştirmeyi ve yeni şeyleri bloguna katmayı seven bir zat-ı muhterem.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu