Teknoloji

Hepsiburada üzerinden iPhone 15 Serisi Ön Siparişi Rekor Kırdı

Apple’ın geçtiğimiz günlerde tanıtılan iPhone 15 serisi, 22 Eylül tarihinde Hepsiburada’da ön siparişe sunulurken, gelen ön sipariş adedi ilk yarım saatte geçen yıla ilişkin iPhone 14 serisinin iki katına ulaşarak rekora ulaştı. 22 Eylül’ün birinci dakikalarında açılan ön siparişin ardından şu ana kadar verilen sipariş adedi, iPhone 14 serisinin 16 Eylül 2022 tarihinde gerçekleşen siparişlerine nazaran 10 kat artarak seriye olan ilgiyi gösterdi. 

Hepsiburada, Apple aygıt siparişleri için müşterilerine özel Hepsiburada limiti ile ödeme kolaylığı ve 3 taksit fırsatı sunan tek platform oldu.

Türkiye’nin Hepsiburadası, yeni iPhone 15 serisi ön siparişinde rekor kırdı.

Apple’ın 12 Eylül tarihinde gerçekleştirdiği Wonderlust etkinliğinde tanıttığı iPhone 15 serisi için Hepsiburada üzerinden 22 Eylül’ün birinci dakikalarından itibaren ön sipariş verilirken, ilk yarım saatte alınan ön sipariş rekor sayıya ulaştı. iPhone 15 serisi için yapılan ön sipariş sayısı, iPhone 14 serisinin 16 Eylül 2022 tarihinde gerçekleşen lansman satışının 2 katına ulaştı. Seriye ilişkin aygıtlar için haber yayınlanana kadar verilen sipariş sayısı ise geçen seneye nazaran 10 kat artış gösterdi. Ön sipariş verilen Apple eserleri ortasında iPhone 15 Pro serinin en çok satın alınan ürünü oldu. 

Hepsiburada ön sipariş sürecinde, müşterilerine özel Hepsiburada limiti ile ödeme kolaylığı ve 3 taksit fırsatı sunan tek platform olurken, eserler 29 Eylül tarihinde satışa sunulacak. Satışa sunulan Apple eserleri için satıcısı Hepsiburada olan siparişler saat 19.00’a kadar verildiği takdirde “Yarın Kapında” ile sonraki gün teslim edilecek. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

bilaldemirkr

1997 doğumlu ve 2015 den bu yana wordpress blog kurmada ileri seviye kazanmış,Kendini geliştirmeyi ve yeni şeyleri bloguna katmayı seven bir zat-ı muhterem.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu