Oyunlar

FC 24 rakibi UFL’den yeni oynanış görüntüsü geldi! Rakiplerini altüst edecek

Bilindiği üzere şu anda futbol oyunları cinsinin en önde gelen iki oyun serisi var: FIFA ve eski ismi PES olan eFootball. Birbiriyle büyük rekabet içerisinde olan bu serilere UFL isminde yeni bir rakip geliyor. Kelam konusu üretimden yeni bir oynanış görüntüsü geldi.

UFL için yeni bir oynanış görüntüsü yayınlandı!

Strikerz Inc. tarafından geliştirilen ve birinci olarak bu yıl duyurulan UFL, merak içerisinde beklenmeye devam ediyor. Şu anda açık beta testi sürecinde olan üretimin FIFA ve eFootball ile rekabet etmesi bekleniyor. En son paylaşılan oynanış görüntüsü ise heyecanı giderek artırdı.

Oyunun resmi hesabı üzerinden paylaşılan oynanış görüntüsüne bakıldığında UFL’deki futbolcuların pas, şut ve gol atma üzere mekanikleri görülebiliyor. Bununla birlikte birtakım ünlü oyuncular tanınabiliyorken, oyunun grafik kalitesi de göze çarpıyor. Grafik düzeyi birçok oyuncu tarafından beğenildi lakin olumsuz tenkit de almadı değil.

Bu görüntüyü izleyen oyuncular tarafından yapılan eleştirilen büyük çoğunluğu, oyunun kimi noktalarındaki topun fiziğinin geliştirilmesi istikametinde oldu. Bu noktada üretimci şirketin kullanıcılardan geri bildirim topladığını da belirtmek gerekiyor.

UFL şu anda çabucak indirilebilir durumda değil. Oynayabilmek için herkese açık betaya başvurmanız gerekiyor. Epic Games‘in Unreal Engine 4 oyun motoru ile geliştirilen futbol imali; PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X / Series S ve Windows bilgisayarlar üzerinden oynanabilecek. UFL’nin çıkış tarihi ise şimdi açıklanmadı.

Peki sizler bu husus hakkında neler düşünüyorsunuz? UFL’yi nasıl buldunuz? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

bilaldemirkr

1997 doğumlu ve 2015 den bu yana wordpress blog kurmada ileri seviye kazanmış,Kendini geliştirmeyi ve yeni şeyleri bloguna katmayı seven bir zat-ı muhterem.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu