Oyunlar

Epic Games ile rekabet: Steam, sevilen oyunu fiyatsız erişime açtı!

Milyonlarca kullanıcısı ile en büyük dijital oyun mağazası Steam‘de oyuncular için çeşitli etkinlikler düzenlenmeye devam ediyor. Son olarak oyuncuların büyük çoğunluğundan olumlu yorumlar almış sevilen PvP oyunu kısa müddetliğine fiyatsız oldu.

Steam’de Forts, kısa müddetliğine ücretsiz!

Dijital platformlar yahut oyun geliştiricileri, kendi üretimlerini tanıtma hedefiyle bazen fiyatsız erişim kampanyası düzenleyebiliyor. Bu sayede oyuncular, oyunu fiyatsız olarak deneyebiliyor ve dilerlerse de satın alabiliyorlar. Yani buradaki emel kullanıcıların rastgele bir para ödemeden oyunu deneyimlemesini sağlamak.


Forts

Steam‘de hafta sonuna özel düzenlenen aktiflik kapsamında çevrim içi PvP oyunu Forts, 16 Ekim saat 17.00’a kadar ücretsiz erişime açıldı. Kelam konusu imali bu tarihe kadar hiçbir kısıtlama olmadan deneyebilirsiniz. Ancak mühlet sona erdiğinde erişiminizi kaybedeceğinizi belirtelim.

EarthWork Games tarafından geliştirilen Forts, oyuncuların güçlü kulelerini inşa ettikten sonra savaşma üzerine heyeti bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceğiniz bir oyun arıyorsanız en yeterli seçeneklerden birisi olan Forts, olağan kaidelerde 149 TL‘ye satılıyor. Sistem ihtiyaçlarının çok yüksek olmadığını da belirtelim.

Forts oyununu fiyatsız olarak oynayabilmek için şu adımları takip etmelisiniz;

  • 1. Adım: Buraya tıklayarak oyunun Steam sayfasına ulaşın.
  • 2. Adım: “Forts Oynayın” başlıklı kısımdaki “Oyunu Oyna” butonuna tıklayarak indirme sürecini başlatabilirsiniz.
  • 3. Adım: İşte bu kadar! Güzel oyunlar.

Forts sistem ihtiyaçları (Minimum)

Gereksinim Minimum
İşletim Sistemi: Windows Vista, 7, 8 yahut 10 (64-bit)
İşlemci: Pentium Dual-Core 2.7GHz
Depolama Alanı: 3 GB kullanılabilir alan
RAM: 8 GB
Ekran Kartı: Intel HD Graphics 520
DirectX Sürümü: 9.0c

Peki sizler bu bahis hakkında neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

bilaldemirkr

1997 doğumlu ve 2015 den bu yana wordpress blog kurmada ileri seviye kazanmış,Kendini geliştirmeyi ve yeni şeyleri bloguna katmayı seven bir zat-ı muhterem.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu