Oyunlar

Call of Duty hayranları buraya! 2027’ye kadar…

Activision’ın önümüzdeki yıllarda Call of Duty serisi için savlı planları bulunuyor. Şirket Lideri Rob Kostich tarafından yapılan son açıklamalar, Activision’ın 2027 yılına kadar çıkacak Call of Duty oyunları için geliştirmelerin tamamlandığını ortaya koydu.

Activisin Lideri: 2027’ye kadar çıkacak Call of Duty oyunları hazır

Activision stüdyolarında Call of Duty serisi için çalışan 3 binden fazla geliştirici bulunuyor. Lider Rob Kostich ise sevilen aksiyon serisinin “sürekli olarak planlama aşamasında” olduğunu tabir etti. Ayrıyeten oyun planlarını önümüzdeki on yılın sonuna kadar hazırda tuttuklarını belirtti.

Savaş ortamı seçimleri sorulduğunda ise Kostich, ortamın belirlenmesinde silahların kilit rol oynadığını söz etti. Gerçekçiliği müdafaa gereksinimi nedeniyle 2. Dünya Savaşı üzere alanların daha az esnekliğe sahip olduğunu aktardı.

Daha çağdaş ve geleceğe yönelik ortamlar yeni ve deneysel silahların da önünü açıyor. Black Ops üzere seriler ise kapalı olaylara odaklanarak daha fazla özgürlük sağlıyor.

Activision’dan gelen bu açıklama sonrasında, beş yıl içerisinde Çağdaş Warfare ve Black Ops serilerine yönelik yeni üretimlerin geleceğini söylemek mümkün. Serinin bir sonraki oyunu olacak Modern Warfare 3’ün Kasım ayında piyasaya sürüleceğini hatırlatalım.

Modern Warfare 3, kimi misyonlarında açık savaş misyonlarını içerecek. Ayrıyeten 2009’da yayınlanan Çağdaş Warfare 2’deki 16 haritanın tamamına sahip olacak. Bu da şirketin eski oyuncularını yakalamak istediğini gösteriyor.

Siz ne düşünüyorsunuz? Niyetlerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

bilaldemirkr

1997 doğumlu ve 2015 den bu yana wordpress blog kurmada ileri seviye kazanmış,Kendini geliştirmeyi ve yeni şeyleri bloguna katmayı seven bir zat-ı muhterem.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu