Oyunlar

Bu yılın en yeterlisi olabilir: Warcraft Rumble geliyor!

Blizzard Entertainment tarafından geliştirilen ve 2023’ün en tanınan taşınabilir oyunlarından biri olma potansiyeline sahip Warcraft Rumble, hem iOS hem de Android dünyasına geliyor. Ön kayıtları başlayan oyun, 3 Kasım’da piyasaya sürülecek. İşte detaylar…

Warcraft Rumble, 3 Kasım’da geliyor

Winterspring’den Booty Bay’e kadar Horde ve Alliance, stratejik, çılgın çatışmalarda savaşmak için ünlü kahramanlarının ve makûs adamlarının minyatür versiyonlarını hayata geçiren mükemmel yeni bir makinenin etrafında toplanıyor.

Sevilen Warcraft cihanında geçen Warcraft Rumble, oyuncuları Warcraft’ın en sevdikleri kahramanları ve makus adamlarıyla ordular kurmaya ve taktik zekalarını sınamak için tasarlanmış heyecan verici senaryolarda savaşmaya davet ediyor.

Ordularınızın Önderlerinden başlayarak Küçük koleksiyonlarından güçlerinizi oluşturun. Her tek oyunculu misyon, çözülmesi gereken kendine mahsus, stratejik bir bulmaca sunuyor ve oyuncuların bu çılgın zorlukların üstesinden gelmek için taktiklerini gerçek vakitli olarak çevik bir halde uyarlamaları gerekecek.

Resmi lansmandan haberdar olmak için bugün Warcraft Rumble resmi sitesine ön kayıt yaptırın. Android kullanıcıları Google Play mağazasını ziyaret ederek ön kayıt yaptırabilir ve Apple kullanıcıları bugün Apple App Store’dan ön sipariş verebilir.

Oyun hakkında bilinen detaylar

Warcraft Rumble, 2v2, 3v3 ve 5v5 olmak üzere üç farklı oyun moduna sahip. Oyuncular, bu modlarda öbür oyuncularla rakipleşebiliyor. Oyun, üç farklı arenada oynanabiliyor. Bu arenalar, Warcraft cihanında yer alan ikonik yerlerden ilham alıyor.

Oyuncular, oyunda toplamda 20 farklı karakterden birini denetim edebiliyor. Bu karakterler, Warcraft kozmosunun farklı ırklarından ve sınıflarından geliyor. Warcraft Rumble, fiyatsız olarak oynanabiliyor. Oyunda kimi öğeler için fiyatlı mikro ödemeler bulunuyor.tunesharemore_vert

bilaldemirkr

1997 doğumlu ve 2015 den bu yana wordpress blog kurmada ileri seviye kazanmış,Kendini geliştirmeyi ve yeni şeyleri bloguna katmayı seven bir zat-ı muhterem.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu