Sosyal Medya

Bir Çok Cüzdan Bu Altcoin’i Binance Borsasından Çekiyor!

Bitcoin ve altcoin birimleri Cuma günü itibariyle hafta içinde elde ettiği kârların büyük kısmını geri bıraktı. Haftayı 26.500 dolardan açan BTC, Salı günü 27.500 seviyesini zorlasa da an itibariyle neredeyse başladığı yerde.

Bitcoin nispeten sakin seyrederken en büyük altcoin birimi Ethereum ise ekside. ETH, hafta başından bu yana %1,58 değer kaybına uğradı. Altcoin piyasası BTC karşısında kaybetmeye devam ederken balinalar bu durumu bir alım fırsatı olarak görüyor.

Piyasa takipçisi Lookonchain’in yeni paylaşımına göre son günlerde Binance hesaplarında ilginç hareketler var. Uzmanlar, 18 Eylül 2023 tarihinden günümüzde Binance borsası üzerinde yeni 81 farklı kripto para cüzdanına transferleri tespit etti.

Kime ait olduğu bilinmeyen bu adreslerin hepsi garip bir şekilde aynı altcoin birimini satın aldı. Lookonchain, bu adreslere yüklü miktarda LINK transferi olduğunu paylaştı.

“15 Eylül tarihinden günümüze oluşturulan cüzdan adresleri hafta boyunca borsadan LINK token çekti. Söz konusu 81 adresin borsadan çektiği tokenlerin piyasa değeri ise 31,5 milyon dolara ulaştı.”

Lookonchain, kriptoseverler için hangi adresin ne kadar LINK satın aldığını bir excel dosyası ile paylaştı. Binance borsasından en fazla LINK çeken büyük adres 280 bin adet ile işlem yaparken en küçük işlem ise 5 bin ile sınırlı kaldı.

LINK Fiyatı

81 farklı adresin bu hafta yüklü satın aldığı altcoin, son günlerin kârlı kripto para birimleri arasında. CoinMarketCap verilerine göre LINK, ilk 100 token arasında bir hafta içerisinde en fazla yükselen altıncı kripto oldu.

Yaklaşık bir buçuk yıldır yatay bir kanalda seyereden LINK an itibariyle 6.72$’dan alıcı buluyor.

bilaldemirkr

1997 doğumlu ve 2015 den bu yana wordpress blog kurmada ileri seviye kazanmış,Kendini geliştirmeyi ve yeni şeyleri bloguna katmayı seven bir zat-ı muhterem.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu