Sosyal Medya

Apple Music Replay listenizi paylaşmayı unutmayın!

Apple Music ayrıyeten Yılın Sanatçısı’nı (adını duymuş olabileceğiniz Taylor Swift) ve abonelerin çeşitli kategorilerdeki en güzel tercihlerini de açıkladı.

Bu yıl Apple Music’i dinlediyseniz, hizmetin Replay 2023 web sitesine gidebilir ve hesabınıza giriş yaparak son 12 ay boyunca keyif aldığınız müziklerin özetini görüntüleyebilirsiniz. Burada en çok dinlenen sanatçılarınız, müzikleriniz, albümleriniz, çeşitleriniz, çalma listeleriniz ve istasyonlarınız listeleniyor.

Ayrıca, arkadaşlarınız ve ailenizle ya da toplumsal kanallarda paylaşabileceğiniz, alışkanlıklarınızı özetleyen bir öne çıkan görüntü da var. Apple, Replay 2023’ün ayrıyeten bir sanatkarın en yeterli dinleyicileri ortasında yer alıp almadığınız konusunda size bilgi vereceğini söylüyor.

Apple Music Replay listenizi paylaşmayı unutmayın!

Platformda dünya müziğinin popülaritesi artmış görünüyor Nijeryalı  sanatçı Rema, Afrobeats müziği “Calm Down” ile yılın en çok Shazam’lanan müziğine sahip oldu. Bu ortada, J-Pop ikilisi Yoasobi’nin “Idol” müziği, Apple Music’in Sing özelliğini kullanan en tanınan karaoke müziği oldu ve birebir vakitte, Resmi J-Pop müziği “Subtitle” ile birlikte yıl sonu en çok okunan müzikler listesinde yedinci numaraya yükseldi. Música Mexicana da düzgün bir performans sergiledi ve dört modülü global en âlâ 20 müzik listesinde yer aldı. Bunlar ortasında Peso Pluma ve Eslabon Armado’dan “Ella Baila Sola”, Grupo Frontera ve Bad Bunny’den “un x100to”, Peso Pluma ve Natanael Cano’dan “PRC” ve Fuerza Regida ve Grupo Frontera’dan “Bebe Dame” yer alıyor.

Spotify ve YouTube’un da önümüzdeki günlerde kendilerininkini açıklamasını bekleyebilirsiniz.

bilaldemirkr

1997 doğumlu ve 2015 den bu yana wordpress blog kurmada ileri seviye kazanmış,Kendini geliştirmeyi ve yeni şeyleri bloguna katmayı seven bir zat-ı muhterem.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu