Diğer

2023’de Denemesi Gereken 6 Saç Modeli Trendi

Eski saç kesiminizden sıkıldınız mı? O halde 2023 yılında bu yeni trend saç modellerini mutlaka denemelisiniz. Saç, kişiliğinizin yanı sıra genel görünümünüzün önemli bir parçasını oluşturur. Ne de olsa saç, en değerli varlıklarımızdan biridir ve çok fazla özen ve dikkat gerektirir.

2023’de Denemesi Gereken 6 Saç Modeli Trendi​

Stil bilincine sahipseniz ve en yeni saç stillerinden haberdar olmak istiyorsanız, sizin için kısa, uzun ve orta boy saç modellerinden oluşan mükemmel bir karışımımız var. Bu sezon trend olan saç stillerini keşfetmek için okumaya devam edin:

1. Wob Saç Kesimi​

Kadınlar için Bob saç modeli iyi biliniyor ancak yeniden şekillendirilen ‘Wob’ bu sezon kadınlar için en popüler saç modellerinden biri olan dalgalı bir bob. Saçınıza biraz yetenek ve drama katarak size dağınık ama modaya uygun bir görünüm kazandırır. Bu kesim ile cesur bir açıklama yapabilir, saçınıza hacim kazandırabilirsiniz.

2. Çok Katmanlı Saç Kesimi​

Uzun saç kesimlerini yönetmek sıkıcı olabilir. Ek olarak, seçenekler sınırlıdır. Böyle bir senaryoda, go-to seçeneği, saçlarınıza hem hacim hem de stil vererek birden fazla katman eklemek olabilir. Saçlarınız aynı zamanda sağlıklı, kalın ve şık görünecek. Şeklini ve uzunluğunu korumak için katmanlarınızı düzenli olarak kırpmanız önerilir.

3. Kahküllü Saç Kesimi​

Kahküller size sevimli bir komşu kızı görünümü veriyorlar. Ancak, alın uzunluğu söz konusu olduğu için kakül herkese yakışmıyor, bu yüzden kestirmeden önce bunu bir düşünün.

4. Alttan Kesilmiş Kısa Saç​

Bukleleriniz varsa, alttan kesim size rock yıldızı havası verir ve sizi sinirli gösterir. Bu saç kesimi, cesaret ve stilin mükemmel karışımıdır.

5. Dokulu ​

Yüksek bakım gerektirmeden kısa bob saç kesimlerinden yararlanmanın harika bir yolu dokulu bir görünüm denemektir. Dağınık ve karışık hale getiren bu, modaya uygun bir bob’u şekillendirmenin en hızlı yoludur.

6. İki Katmanlı Ters Bob​

Bu sezon kadınlar için şık ve şımarık bir saç modeli. Aynı zamanda göz alıcıdır. Saç modeli arkada kısa, ön tarafta kenarlarda sivrilen uzun bukleler var.

bilaldemirkr

1997 doğumlu ve 2015 den bu yana wordpress blog kurmada ileri seviye kazanmış,Kendini geliştirmeyi ve yeni şeyleri bloguna katmayı seven bir zat-ı muhterem.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu