Sosyal Medya

10’dan Fazla Öngörüsü Çıkan Analistten Uyarı: Binance Destekli Bu Altcoin’den Uzak Durun!

Kripto dünyasında pek çok yatırımcının takip ettiği Altcoin Sherpa, ilk 10 arasında yer alan üç büyük kripto hakkında uyarıyor. Analist özellilkle, Binance destekli BNB’den kısa vadede uzak durmayı tavsiye ediyor.

Altcoin Sherpa, BNB Coin (BNB) hakkında alarm verdi

Analistin isabetli tahminlerine bu yazıdan göz atabilirsiniz. Güncel analizlerinde Altcoin Sherpa, Binance Smart Chain’in yerel tokeni olan BNB Coin hakkında endişelerini dile getirdi. Ani hareketlerle bilinen BNB’nin “can havliyle” durduğunu ifade eden analist, “Kısa vadede bu altcoinden uzak durmanızı öneririm. Binance’nin büyük olasılıkla sorunsuz olduğunu düşünüyorum ama bu belirsiz zamanlarda dikkatli olmakta fayda var,” dedi.

Sherpa’nın grafik analizine göre BNB, Mayıs 2022’den bu yana altı kez denemesine rağmen yaklaşık 330 dolardaki direnci kıramıyor. Buna ek olarak, BNB’nin son iki ay içerisinde oluşturduğu bir fiyat aralığını kırdığını ve bir sonraki destek seviyesinin mevcut fiyatının %10 altında olduğunu belirtti.

BNB Coin (BNB) fiyatı son 24 saatte %0,13 artışla 210,72 dolardan işlem görüyor. Ancak genel haftalık bazda %0,63 düşüş gösterdi. Bu hareketler, BNB’nin piyasadaki dinamik pozisyonunu gösteriyor. Altcoin Sherpa, özellikle 330 dolar bölgesindeki dirence dikkat çekiyor.

Analist, Bitcoin (BTC) için pozitif sinyaller görüyor

Altcoin Sherpa, Bitcoin’e gelirken daha umutlu bir tablo çizdi. Kısa vadede bu öncü kripto paraya karşı boğa olduğunu belirten Sherpa, “Hâlâ genel olarak Bitcoin’in 28,000 dolar seviyesine ulaşacağına inanıyorum. Dört saatlik üssel hareketli ortalamalar kısa vadede iyi görünüyor. Aşırı genişlememiş; bence yakında bir yükseliş daha göreceğiz,” dedi.

Bitcoin (BTC) ise son 24 saatte %0,57’lik bir artışla 26.648,38 seviyesine yükseldi. Genel olarak haftalık bazda da %0,76 oranında bir artış gösterdi. Bu veriler, Bitcoin’in piyasadaki güçlü konumunu ve istikrarını ortaya koyuyor.

Ethereum (ETH) piyasasındaki ani hareketler

Son olarak Ethereum’dan (ETH) bahseden Altcoin Sherpa, bu devasa altcoin’in Bitcoin’e karşı fiyat performansının, diğer altcoin’lerin ne yapacağını belirleyeceğini vurguladı. “Ethereum’un, Bitcoin karşısında biraz daha düşmesini bekliyorum. Ayrıca, yıl sonuna kadar iyi bir altcoin hareketi görmeyi umuyorum,” şeklinde konuştu.

Özetle, Altcoin Sherpa’nın analizleri piyasa hareketleri için önemli ipuçları barındırıyor. Özellikle BNB Coin’e yönelik uyarıları, yatırımcıların stratejilerini gözden geçirmeleri için bir fırsat olabilir.

Son olarak, Ethereum (ETH) fiyatı son 24 saat içinde %1,05’lik bir artışla 1.597,86 dolara yükseldi. Ancak haftalık bazda, %1,56’lık bir düşüş gösteriyor. Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere, bugün lider altcoin’i çevreleyen gelişmeler esnasında Vitalik Buterin’in satışları yer aldı.

bilaldemirkr

1997 doğumlu ve 2015 den bu yana wordpress blog kurmada ileri seviye kazanmış,Kendini geliştirmeyi ve yeni şeyleri bloguna katmayı seven bir zat-ı muhterem.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu